cheap christiandiorreplica.re shows the complete individuality and also amazing design.greater than forty years are usually best milgauss replica for sale head. O nás - PoolLock Safety Pool Covers
 
 

O nás

Náš příběh začal v roce 1972, kdy inženýr Harald Einevoll začal vyvíjet technologie řízení kvality ovzduší, šetřící náklady na vytápění a zakrytí bazénů v norském Bergenu. První bezpečnostní bazénový kryt PoolLock byl nainstalován v Norsku v roce 1975. Zpočátku byly kryty bazénů vyráběny pouze pro norský trh, ale po rozšíření do dalších evropských zemí v 90. letech bylo nutné najít nové místo pro výrobu v blízkosti zákazníka. Díky své strategické poloze v srdci Evropy padl výběr na Českou republiku a od roku 1999 se bezpečnostní bazénové kryty PoolLock vyrábí v Liptále u Vsetína.

Dnes se bezpečnostní kryty PoolLock vyrábějí také mimo Českou republiku a to ve Velké Británii, Jihoafrické Republice, Thajsku a na Kypru. Každý rok se na celém světě prodává více než 500 bezpečnostních bazénových krytů PoolLock všech verzí a typů.

 
 
 

POOLLOCK

 

Najdete nás na sociálních sítích

 

facebook   twitter   instagram   youtube

Kontakt

Pool Partner s.r.o.
Nad Mlýnským rybníkem 197/4
149 00 Praha - Újezd

+420 777 773 998
info@poolpartner.cz

Copyright © 2000-2022 Pool Covers CZ s.r.o.